Hizmetler

Lokmacılık Hizmetleri ve Lokma Fiyatları

Lokma Hayrı HizmetlerimizBursa'dan Tüm Türkiye'ye Hayır Lokması

Hayır lokmacısı 2004 Yılından Bugüne Türkiye’nin Her Bölgesinde

“Cenaze, Ölüm Yıl Dönümü ( 7. günü – 40.günü – 72. Günü  ), Mevlit, Dini Gün Ve Gecelerde, İş Yeri Açılışında , Özel Günlerde, Oruç Borcu, Hacca Gidiş-Dönüşte, Asker Uğurlamasında, Yeni Doğum, Yeni Ev, Yeni Otomobil, Yeni Teçhizat, Yeni İşe Giriş, İlk Maaş, Emeklilik, Hastalık Şifası İçin, Sünnet, Nişan, Düğün”

Kısacası Hayır Yapmak İstediğiniz Her Konuda Yanınızdayız. Yüksek Ses Sistemi İle Donatılmış Mobil Araçlarımızla Vermiş Olduğunuz Gün ve Saatte Profesyonel Ekibimizle Misafir ve Dostlarınıza ücretsiz İlahi Veya Kuran-ı Kerim Dinleterek Sıcak Sıcak Lokma İkramı Yapıyoruz. Lokma Lokmanı  % 100 Müşteri Memnuniyet Odaklı Çalışmaktadır. Ürünlerimiz, Ulusal ve Uluslararası Standartlardan Ödün Verilmeden İSO 9001 ve İSO 22000 Kalite Tescil Belgeleriyle Müşterilerimize Ulaştırmaktayız. 

Bizi Tercih Ettiğinizde İçiniz Rahat Olacak.

İrmik Helvası Ve Aşure Servisimiz Vardır.

Arayın gelelim! Vermiş olduğunuz gün ve saatte hizmetimizi yapalım. Her şey dahil cazip fiyatlarımızla, uzman ekip ve hijyenle donatılmış son model araçlarımızla, Türkiye’nin her bölgesinde hayırlarınıza vesile oluyoruz.
Hayır yapmak istediğiniz her yerde ve her zamanda ISO 9001 ve ISO 22000 Kalite Tescil Belgeli iş yerimiz ve ürünlerimizle siz değerli müşterilerimizin 7 x 24 hizmetine amade olmaya geldik